Zapraszamy do nas w maju :)

W ramach spotkania ciekawe warsztaty :)

- Poznamy od kuchni pracę misjonarza w Hong Kongu ;)

- Wysłuchamy świadectwa Bartka Krakowiaka - Z buta do Maryi, który opowie o swoim nawróceniu i niezwykłej podróży do Maryi :)

- Gośćmi naszego spotkania będą również Zbigniew Czajka i Jan Kostuch z Homoviator, którzy byli nominowani w kategorii Wyczyn Roku, w czasie tegorocznego Ogólnopolskiego Spotkania Podróżników KOLOSY w Gdyni, za ich rowerową pielgrzymkę śladami objawień fatimskich: z Fatimy do Gdańska przez Moskwę i Nordkapp.

- o. Michał Kłosiński, jezuita oraz Ewa i Piotr Przedpełscy z Domu Miłosierdzia poprowadzą warsztat pt. "Bezradny(a) wobec pokus? Poznaj moc imienia Jezus w modlitwie."
Warsztaty będą okazją do poznania i osobistego praktykowania modlitwy uwolnienia metodą 5 kluczy Neala Lozano oraz modlitwy uwielbienia, co skutecznie pomaga w walce z pokusami i udaremnia wejście w sytuację powtarzającego się grzechu. W imieniu Jezus jest moc, która otwiera nas na życie w obfitości, o którym mówił Jezus.

Nie zabraknie modlitwy ze śpiewem kanonów, spotkań w grupach i konferencji biblijnej, którą poprowadzi o. Kordian Szwarc OFM, znany z podróży z "mobilną rybą" oraz z działalnością grupy "7 Aniołów".


Zgłoszenia do 20 maja :)

Nie zwlekaj!!!
Zapisz się już dziś!!!
Daj się posolić!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz